« بنام آنکه جان را حکمت آموخت »

 

سخنی چند با پزشکان محترمی که مبادرت به انجام PRP می کنند.

 

همکاران عزیز با عرض سلام و خسته نباشید،نکات زیر در خصوص انجام  PRP خدمتان ارائه می شود:

1.از آ نجائیکه PRP روش جدیدی می باشد سعی شود از تبلیغات اغراق آمیز و وعده های بی مورد تا کسب نتایج اطمینان بخش خودداری شود.

2.چون PRP نیاز به حوصله خاصی به ویژه در حین تزریق دارد لذا توصیه می شود تزریقات با سر سوزنهای G30 و 4mm و با فواصل 5mm انجام شود. 

(یادآوری می شود که بهترین نتایج با تزریق مستقیم حاصل شده و استفاده از Ruller به علت عدم اطمینان از نفوذ مایع تزریق شده به عمق 3mm~4 mm توصیه نمی شود).

3. با توجه به تفاوت کیفیت کیتهای موجود در بازار توصیه می  شود که حتماٌ از کیت های با کیفیت بالا جهت حصول به نتایج بهتر استفاده شود (در کیت های با کیفیت پایین علاوه بر نتایج ضعیف، بعلت وجود ناخالص احتمال بروز عوارض جانبی وجود دارد.)

4. به بیماران در رابطه با امکان لزوم تجدید تزریقات بعدی یادآوری شود.

5.همچنین معدودی از همکاران گاهاً جهت انجام عمل PRP چنان هزینه ناچیزی دریافت می کنند که با توجه به هزینه کیت و وسائل همراه، کیفیت کارآنان سؤال بر انگیز بوده و شبهات زیادی را به همراه می آورد و ... که در حوصله ی این بحث نمی گنجد.

 

در پایان ضمن تشکر از همکاران، در صورت وجود هر گونه سؤال میتوانید با آدرس  info@residenti .ir  مکاتبه داشته که به محض دریافت، پاسخ داده خواهد شود.

 

 

گروه پزشکی آریانا

اولین مرکز تزریق PRP تکمیل شده در ایران

                                                                                           نویسنده : دکتر حسن خطیبی ; ساعت ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳٩٠
واژه کلیدی :پزشکی و درمانی